Безкоштовна ветеринарна допомога домашнім улюбленцям українських біженців

Humane Society International / Global


Vets for Ukrainian Pets покриє витрати на ветеринарне обслуговування домашніх тварин біженців. Charlotte Brocker для HSI

Оновлення: план діятиме до 31 грудня 2024 року.

Українські біженці, які втекли від війни зі своїми домашніми улюбленцями, можуть отримати безкоштовну ветеринарну допомогу у країнах Європи завдяки “Ветеринари для українських тварин”. Скачати листівку.

“Ветеринари для українських тварин” покриють вартість ветеринарної допомоги для собак, котів, коней або інших тварин, для яких така допомога буде необхідною на думку професійних ветеринарів.

 

Яка саме ветеринарна допомога покривається “Ветеринарами для українських тварин”?

  • Вимоги сертифікації/ліцензування – легалізація тварини у європейській країні, де такі витрати не покриваються органами державної влади. Це може включати в себе вакцинацію від сказу, серологію на сказ, лікування від паразитів, імплантацію/реєстрацію мікрочіпа та офіційну документацію.
  • Стандартну профілактичну допомогу — базові вакцинації та лікування від паразитів, щоб забезпечити загальне здоров’я тварини.
  • Ліки (запас на період до чотирьох місяців)—ліки, що були попередньо прописані ветеринаром, або необхідні для лікування ново виявленої хвороби. Це включає в себе попередньо виписані ліки, які не супроводжували тварину під час евакуації, або запаси яких скінчились.
  • Ургентна допомога — лікування ургентних станів, при яких прогноз наступного лікування є хорошим, таких як рани, запалення вух або полегшення болю.

Які ветеринарні клініки беруть участь у цій схемі?

Всі ліцензовані клініки та практикуючі ветеринари по всій Європі можуть брати участь. Будь ласка, запитайте у найближчій ветеринарній клініці.

Що, якщо я маю більше одного домашнього улюбленця, що потребує допомоги?

План покриває витрати на допомогу до п’яти домашніх улюбленців або коней. Якщо у вас є більше п’яти тварин, що потребують ветеринарної допомоги, будь ласка, обговоріть це з клінікою.

Чи потрібно мені платити у клініці, а потім просити відшкодування?

Ні, ветеринарна допомога безкоштовна. Ми відшкодуємо клініці до 250 євро за кожну тварину.

Що робити, якщо план не зможе покрити витрати на допомогу, якої потребує моя тварина?

Ми заохочуємо ветеринарів надавати допомогу зі знижкою або безкоштовно в тих випадках, коли інші джерела фінансування або благодійні внески не є достатніми для покриття повної вартості.

Як довго буде достуним план “Ветеринари для українських тварин”?

План діятиме до 31 серпня 2022 року. Якщо ви потребуватимете ветеринарної допомоги для вашого улюбленця або коня після цієї дати, будь ласка, зв’яжіться з Міжнародним Гуманним Товариством за адресою: VetsUkrainePets@hsi.org.

Де мені знайти більше інформації про “Ветеринари для українських тварин”?

Будь ласка, відвідайте наш сайт: apply.vetsforukraine.com/how-it-works/.

Ветеринари для українських тварин” повністю фінансується Міжнародним Гуманним Товариством, за щедрої підтримки  Корпорації “Марс”у співпраці з Федерацією Ветеринарів Європи та Федерацією Європейських Асоціацій Ветеринарії для Тварин-Компаньйонів.
Learn More Button Inserter